Christof Dejaegher

Avatar
Voorzitter
Burgemeester Stad Poperinge

burgemeester@poperinge.be

 

Petra Breyne

Avatar
Ondervoorzitter
UNIZO West-Vlaanderen

petra.breyne@unizo.be

 

Guido Decorte

Avatar
Ondervoorzitter
Eerste Gedeputeerde Provincie West-Vlaanderen

guido.decorte@west-vlaanderen.be

 

Jeroen Pollet

Avatar
Ondervoorzitter
Beleidsadviseur bij ACV West-Vlaanderen

jeroen.pollet@acv-csc.be

 

Peter Debaenst

Avatar
Bestuurslid
Bestuurslid ACV West-Vlaanderen

pdebaenst@acv-csc.be

 

Johan Halsberghe

Avatar
Bestuurslid
Stafmedewerker RESOC Westhoek

Johan.Halsberghe@west-vlaanderen.be

 

Gunter Pertry

Avatar
Bestuurslid
Provincieraadslid West-Vlaanderen

gunter.pertry@west-vlaanderen.be

 

Jonas Plouvier

Avatar
Bestuurslid
VOKA - Kamer van Koophandel West-Vlaanderen

jonas.plouvier@voka.be

 

Maarten Stuer

Avatar

Sigrid Verhaeghe

Avatar
Bestuurslid
Leidinggevend stafmedewerker RESOC Westhoek

sigrid.verhaeghe@west-vlaanderen.be

 

Leden van de Plenaire Vergadering

Vertegenwoordiging lokale besturen

6 effectieven

  • Christof Dejaegher (Burgemeester Poperinge)
  • Celine Mouton (Schepen Veurne)
  • Alain Wyffels (Burgemeester Langemark-Poelkapelle)
  • Christine Logghe (OCMW-voorzitter Kortemark)
  • Geert Vanden Broucke (Burgemeester Nieuwpoort)
  • Marieke Cloet (OCMW-voorzitter Ieper)

6 plaatsvervangers

  • Ann Vansteenkiste (Burgemeester Houthulst)
  • Dirk Sioen (Burgemeester Zonnebeke)
  • Sandy Evrard (Burgemeester Mesen)
  • Arne Debaeke (Schepen De Panne)
  • Youro Casier (Burgemeester Wervik)
  • Etienne Cloet (Schepen Heuvelland)

Provinciale vertegenwoordiging

6 effectieven

  • Guido Decorte
  • Lies Laridon
  • Gunter Pertry
  • Charlotte Castelein
  • Jef Verschoore
  • Wouter Vanlouwe

6 plaatsvervangers

  • Martine Vanbrabant
  • Peter Roose
  • Gilbert Verkinderen
  • Alex Colpaert
  • Luk Hoflack
  • Koen Bultinck

Werkgeversvertegenwoordiging

8 effectieven

  • Tine Maes
  • Jonas Plouvier
  • Ignace De Ro
  • Veerle De Mey
  • Ina Schrauwen
  • Petra Breyne
  • Frederik Serruys
  • Maarten Stuer (Oostende-Westhoek)
    volgt beide RESOC's op

8 plaatsvervangers

  • Dieter Coussée
  • Raf Jacxsens
  • Johan Verborgh
  • Karen Dobbelaere

 

  • Michiel Van Robaeys
  • Stijn Van den Abbeele
  • Erwin Van der Kelen
  • Ann-Sophie Decroos

Werknemersvertegenwoordiging

8 effectieven

  • Anuschka Dildick
  • Jeroen Pollet
  • Peter Debaenst
  • Alain Degand
  • Benny Chaerle
  • Carlos Senaeve
  • Evelyn Bouchaert
  • Dominiek Puype

8 plaatsvervangers

  • Wim David
  • Pétur Edvardsson
  • Marian Stadsbader
  • Sandra Lamote
  • Eline Vansteelandt
  • Marc Vandenberghe
  • Stefaan Meyers
  • Christ Vanneste

Toegevoegde leden

Parlementairen

  • Danielle Godderis-'t Jonck
  • Ann Vanheste

plaatsvervangers

  • Emmily Talpe
  • Jan Durnez

Deskundigen

  • Bern Paret
  • Dieter Hoet
  • Nele Dekeyser
  • Bart Pynket
  • Nick Vanwalleghem